1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Знання Ваше надійне майбутнє - наше завдання дати Вам майбутне

Знання Ваше надійне майбутнє - наше завдання дати Вам майбутне

Рівненський державний гуманітарний університет – багатопрофільний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців з вищою освітою із гуманітарних, культурно-мистецьких, природничих, економічних та інших галузей за освітніми ступенями бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста на денній та заочній формах навчання.

Наші студенти проходять мовні практики за кордоном

Наші студенти проходять мовні практики за кордоном

Університет співпрацює з навчальними закладами, культурними центрами, громадськими організаціями, об'єднаннями українців зарубіжних країн: Польщі, Італії, Німеччини, Македонії, Росії, Білорусі й Австрії.

Вчимося з комфортом! Розвинута соціально-культурна інфраструктура

Вчимося з комфортом! Розвинута соціально-культурна інфраструктура

Рівненський державний гуманітарний університет - це ще й розвинута соціально-культурна інфраструктура, яка має сучасне оснащення і складається з трьох концертних і одного спортивного залів, студії звукозапису, стадіону, спортивних майданчиків, семи гуртожитків, профілакторію, медпункту, студентського кафе, буфетів і побутових служб.

Наші педагоги - це Ваш успіх у роботодавців

Наші педагоги - це Ваш успіх у роботодавців

Сьогодні в університеті працюють 24 професорів і докторів наук, 261 кандидатів наук, 6 академіків, 4 члени-кореспонденти. Науковці університету публікують статті у вітчизняних і зарубіжних збірниках, монографії, навчальні посібники і підручників для студентів вищих навчальних закладів.

Previous
Next
 • Знання Ваше надійне майбутнє - наше завдання дати Вам майбутне

  Знання Ваше надійне майбутнє -

 • Наші студенти проходять мовні практики за кордоном

  Наші студенти проходять мовні

 • Вчимося з комфортом! Розвинута соціально-культурна інфраструктура

  Вчимося з комфортом! Розвинута

 • Наші педагоги - це Ваш успіх у роботодавців

  Наші педагоги - це Ваш успіх у р


+ 20 балів до ЗНО за участь у олімпіаді РДГУ

Рівненський державний гуманітарний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2017 році:

 • «Середня освіта (математика)»,
 • «Середня освіта (біологія)»,
 • «Середня освіта (географія)»,
 • «Середня освіта (фізика)»,
 • «Середня освіта (інформатика)»,
 • «Середня освіта (трудове навчання та технології)»,
 • «Професійна освіта (комп’ютерні технології)»,
 • «Професійна освіта (охорона праці)»,
 • «Біологія»,
 • «Екологія»,
 • «Фізика та астрономія».

Положення про Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (посилання)

Регламент олімпіади:

1. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

2. Реєстрація учасників Олімпіади проводиться на сайті http://olimp.fmi.rv.ua з 3 квітня 2017 року по 21 квітня 2017 року.

3. Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.

4. Перший, дистанційний тур проводиться 22 квітня 2017 року через Інтернет. Учасники ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті http://olimp.fmi.rv.ua , та розв’язують їх. Надсилання розв’язків та їх перевірка може здійснюватися або автоматично в режимі реального часу, або відразу після завершення змагання. В останньому випадку результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.

5. Другий, очний тур проходить 29 або 30 квітня 2017 року безпосередньо в університеті. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% максимальної суми балів у першому турі. Перевірка розв’язків здійснюється відразу після завершення змагання. Результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.

6. Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання одного з предметів в процесі розрахунку конкурсного бала при вступі до РДГУ на відповідну спеціальність у тому самому календарному році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 80% максимальної суми балів у другому турі. Кількість додаткових балів визначається журі за результатами змагання і не може перевищувати 20.

Додаткова інформація за телефоном (067) 362 19 61

Порядок роботи приймальної комісії під час вступної компанії

понеділок - п’ятниця 9:00 - 17:00 (20.07; 26.07; 27.07; 31.07; 05.08 – до 18.00)

субота - 9:00-13:00

неділя - вихідний
обідня перерва 13.00 - 14.00

Адреса:
м. Рівне, вул. С.Бандери, 12 

Телефон: (0362) 26-48-69, 63-45-77

детальніше

Офіційний сайт Рівненського державного гуманітарного університету

 

До уваги вступників!

Телефон гарячої лінії РДГУ для скарг та пропозицій щодо роботи приймальної комісії 
63-46-65

Консультативні телефони оперативного штабу «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2016» працюють в управлінні освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації: з питань вступу до вищих навчальних закладів
26-16-33  
з 9 до 18 години (понеділок-четвер), з 9 до 17 години (п’ятниця)

З 1 липня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України працюють консультативні телефонні лінії з питань вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України.
(044)-481-32-15, 068-951-25-13.

Campus Life Рівненський державний гуманітарний університет - здобувайте ступінь вищої освіти «Бакалавр», «Магістр» або освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» на денній або заочній формах навчання.